Święconka Parafialna

kolorowe-pisanki-wielkanocne

W niedzielę 17 kwietnia 2016, bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 11:00 odbędzie się doroczna Święconka Parafialna. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowo rodzinne, parafialne wydarzenie, połączone ze zbiórką charytatywną – “Fundraiser”.

W tym dniu spotykamy się w Rodzinie Parafialnej, aby podziękować Bogu za Święta Zmartwychwstania Pana Jezusa.

Potrzebujemy wolontariuszy: muzyka, pomoc w przygotowaniu jedzenia, upieczenie ciast, prowadzenie baru, przygotowanie i posprzątanie sali, etc. Potrzebne są także nagrody rzeczowe (fanty) oraz osoby, które byłyby chętne do przeprowadzenia Loterii fantowej.

Sugerujemy, aby nasza młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Chrześcijańskiej Dojrzałości (Bierzmowania) była odpowiedzialna za serwowanie obiadu. Byłaby to dla nich forma pokazania Wspólnocie ducha chrześcijańskiej odpowiedzialności za dobro naszej Parafii. Tak jak w rodzinnym domu, tak i tu w Rodzinie Parafialnej wszyscy razem pracujemy jako jedna drużyna.

Chętnych, mogących pomóc przy organizacji i przeprowadzeniu tegorocznej Święconki Parafialnej prosimy o kontakt z biurem parafialnym lub ojcem proboszczem – Jerzym Żebrowskim OFM Conv.

Serdecznie dziękujemy wszystkim już teraz za okazaną pomoc i zaangażowanie. Pamiętajmy, że jest to nasza Wspólna sprawa.