Zaproszenie na wykład doktora Mieczysława Guzewicza

Dr hab. Mieczysław Guzewicz
Dr hab. Mieczysław Guzewicz

W poniedziałek 4-go kwietnia 2016 o godzinie 20:00 w sali pod kościołem odbedzie się spotkanie z doktorem habilitowanym teologii biblijnej i pastoralnej Mieczysłąwem Guzewiczem. Dr Guzewicz udzieli wykładu na temat:

„Główne warunki zbudowania szczęścia w małżeństwie. Jak odbudować jedność w małżeństwie. Cierpienie i wybaczeńie w małżeństwie. Każde małżeństwo jest do uratowania”.

Dr hab. Mieczysław Guzewicz jest autorem licznych publikacji i opracowań z zakrsu problematyki małżeństwa i rodziny oraz wychowania religijnego dzieci. Prowadzi konferencje i prelekcje dla osób chorych, środowisk medycznych, duszpasterzy, doradców życia rodzinnego, narzeczonych, małżonków i rodziców. Zajmuje się głoszeniem rekolekcji i wykładów z zakresu ojcostwa, męskości, cierpienia oraz świętości i nierozerwalności małżeństwa. Jest bratem Wspólnoty Cichych Pracowników Krzyża, członkiem – Konsultorem Rady d/s Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, członekiem Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji d/s Rodziny.